



Блок живлення BIOM Professional DC12 100W BPTH-12-100 8.3А IP44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Блоки живлення BIOM Professional NANO BРТН — це компактні джерела живлення для світлодіодних систем, що забезпечують стабільну вихідну напругу 128 або 24В. Завдяки ультратонкому корпусу з висотою усього 13мм вони ідеально підходять для монтажу в обмеженому просторі: у меблях, нішах, профілях, дзеркалах або рекламних конструкціях.
Алюмінієвий корпус ефективно відводить тепло та гарантує довговічну і стабільну роботу.
Пристрої працюють у широкому діапазоні вхідної напруги від 180 до 2658 та сумісні з більшістю LED-стрічок і модулів.
Високий ККД забезпечує економію електроенергії та зменшує нагрів під експлуатації. Вбудовані системи захисту від короткого замикання, перевантаження та перегріву
підвищують безпеку використання.
Блоки живлення NANO мають ступінь захисту IP44. Плата та електронні компоненти залиті спеціальним герметизуючим компаундом, який надійно захищає їх від вологи, пилу та зовнішніх впливів, що дозволяє використовувати блоки живлення у вологих приміщеннях (наприклад, кухні або ванні кімнати). Але при цьому вони не призначені для використання на відкритому повітрі або під прямим впливом атмосферних опадів.
Конструкція передбачає зручне підключення та
швидкий монтаж.
BIOM Professional - оптимальний вибір для стабільного та довготривалого живлення
LED-освітлення.
Характеристики
Потужність
100 W
Вихідна напруга
DC 12V
Ток на виході
8,3 A
Тип
Робоча напруга
180-265 V
Матеріал корпусу
Алюміній
Розмір
123х33,8х13 мм
Клас захисту
IP44
Особливості
Країна бренду
Україна
Клас якості
Преміум
Гарантійний термін
24 м
Колекція
BPTH
Виробник
BIOM (Украина)
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 33.8 мм |
- Ціна: 347 ₴
