-14%








Блок живлення OEM DC12 100W 8.3А LTR-100-12 stick
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.3 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 377 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 287 ₴
