


Блок живленя OEM DC12 60W 5А LTR-60 stick
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Блок живлення OEM LTR-60 замикає лінійку виробів в форм-факторі «стік» та є найдовшою моделлю – 31,2 см. Так само, як в інших пристроїв з цієї серії, його товщина складає 18 мм, а ширина – 17 мм. Подібні блоки живлення відмінно підходять для облаштування прихованого підсвічування меблів у вітальні та на кухні, організації освітлення побутової техніки та стелі, а також в дизайні інтер'єрів. Вихідна напруга БЖ становить 12 В постійного струму силою 5 А. При цьому пристрій здатний працювати в широкому діапазоні напруг – від 175 до 265 В, забезпечуючи потужність 60 Вт. БЖ відповідає класу захисту IP20 і належить до групи якості «Стандарт». Корпус блоку живлення виконаний з алюмінію, що дозволяє забезпечити достатній тепловідвід від працюючого обладнання.
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Струм на виході | 5 A |
| Вихідна напруга | DC 12V | Робоча напруга | AC 175-265V |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 312х17х18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 312 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 210 ₴
