


Блок живлення OEM DC12 48W 4А LTR-48 stick
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Блок живлення OEM LTR-48 є одним з двох найбільш довгих пристроїв в своїй лінійці. Дана серія адаптована для застосування в інтер'єрах: підсвічування стель, сходів, кухонних меблів, побутової техніки та ін. При невеликій товщині та ширині (17х18 мм) ця модель має 28 см в довжину й призначається для прихованого монтажу в приміщеннях. Потужність виробу становить 48 Вт при силі струму 4 А та вихідній напрузі 12 В. Живиться пристрій від мережі з допустимими перепадами напруги від 175 до 265 В. Виріб відповідає стандарту захисту IP20 і підійде для роботи в звичайних побутових умовах. Охолодження блоку живлення організовано природним чином, за рахунок металевого корпусу, виконаного з алюмінію, який добре проводить тепло.
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 48 W |
| Струм на виході | 4 A |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| AC 175-265V | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 280х17х18 |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 4 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 189 ₴
