




Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-96-RGB-20, негерметична, 1м, 96LEDs/м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замовлення кратно 5 метрів!
Характеристики
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-96-RGB-20, негерметична, 1м |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Кількість світлодіодів | 96 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 10х2 мм |
| Споживана потужність | 11 Вт/м |
| Колір світіння | RGB |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 20000 ч |
| Виробник | OEM |
Опис
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Завдяки збільшенню діодів до 96 штук на метр, отримали більш чітке та яскраве забарвлення. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць, та зменшили енергоспоживання.
Енергоспоживання стрічки становить 11 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 96шт., кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кількість світлодіодів | 96 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтервал різання | 25 см |
| Довжина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2 мм |
| Основні | |
| Паковання | Бухта |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 11 |
- Ціна: 77 ₴/м




