



Блок живлення BIOM Professional DC12 45W WBP-45-12 3,7А герметичний (IP67) для LED стрічки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Блок живлення BIOM Professional DC12 45W WBP-45-12 входить в лінійку професійних трансформаторів напруги, що використовуються для живлення світлодіодної продукції. Вхідний напруга вироби лежить в діапазоні від 170 до 240 В змінного струму, а вихідна дорівнює 12 В змінного. Сила струму на виході в даному випадку становить 3,7 А.
Модель передбачає пасивний спосіб охолодження, помітну участь у якому бере металевий корпус блоку, функціонуючий в якості радіатора тепловідведення. Його габарити – 122×22×37 мм. Клас захисту виробу – IP67, що говорить про приналежність БЖ до герметичним виробів. Блок виготовлений українським виробником і відноситься до категорії преміальних світлотехнічних товарів. Гарантія на нього діє протягом 2 років.
Характеристики
|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Вихідний струм, не більше | 3.75 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 287 ₴
