


Блок живлення BIOM Professional DC12 18W BPLS-18-12 1.5А stick
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Блок живлення BIOM Professional DC12 18W BPLS-18-12 1.5А належить до лінійки компактних професійних перетворювачів напруги, що використовуються для забезпечення роботи світлодіодних стрічок. Він розрахований на максимальну потужність величиною в 18 Вт і може працювати в діапазоні живлячих напруг від 170 до 240 Ст. Сила струму на виході дорівнює 1,5, А вихідна напруга складає 12 В постійного струму.
Дана модель передбачає пасивний спосіб охолодження. Вона виконана в металевому корпусі, який відмінно відводить надлишкове тепло в процесі експлуатації. Блок живлення виготовляється вітчизняною компанією і має преміальну якість виконання. Гарантія надається на 2 роки.
Характеристики
| Бренд | PROFESSIONAL |
|---|---|
| Потужність | 18 W |
| Струм на виході | 1.5 А |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 193×15×18 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Вихідний струм, не більше | 1.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 193 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 125 ₴
