-14%






Диммер (з радіо пультом) 6A-RF-11 кнопок (1 канал) для монохромної світлодіодної стрічки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диммер OEM 6A-RF-11 кнопок призначений для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодних стрічок. Пристрій має потужність 72 Вт і працює при напрузі живлення 12 Ст. Вихідна сила струму – 6 А. Розміри приладу – 50х35х22 мм.
У комплекті з діммером поставляється пульт дистанційного керування. Він оснащений одинадцятьма кнопками і використовує радіосигнал для передачі інформації. Виріб має один канал і розраховане на одну зону управління.
Диммер відповідає стандартному якості виконання. Заводська гарантія поширюється на 6 місяців.
Характеристики
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип управління | Дистанційне |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Струм | 6 А |
| Кількість кнопок | 11 шт. |
| Кількість каналів | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 133 ₴
