




Светодиодная панель OL-M-36-6 36W 6500K 600x600x20 матовый
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Название | Светодиодная панель OL-M-36-6 36W 6500K 600x600x20 матовый |
|---|---|
| Мощность | 36 W |
| Форма светильника | Квадратные |
| Температура света | 6500 K (Холодний білий) |
| Эквивалентная мощность | 325 W |
| Рабочее напряжение | AC 170-265V |
| Световой поток | 3600 Lm |
| Световая отдача | 98 Lm/W |
| Индекс цветопередачи, Ra | ⩾80 |
| Тип рассеивателя | Матовый (Frosted) |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Вид монтажа | Накладные, Врезные |
| Размер габаритный, мм | 600x600x20 |
| Класс защиты | IP20 |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Тип управления | - |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Пульт управления в комплекте | Нет |
| Возможность диммирования | Не диммируемые |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет арматуры | Белый |
| Материал плафона | Поликарбонат |
| Материал арматуры | Металл |
| Форма плафона | Квадрат |
| Способ включения | Без вимикача |
| Тип светодиодов | SMD |
ГАРАНТІЇ.
Гарантійний термін на даний товар становить 1 РОКИ з моменту придбання. Початком гарантійного періоду є дата замовлення в нашому магазині або дата отримання замовлення у відділенні пошти (за наявності чека з пошти). У гарантійний період дана продукція може бути замінена, у разі виявлення неналежної якості товару, що унеможливило подальшу його експлуатацію і якщо це сталося не з вини покупця. Терміни гарантії вказані у характеристиках товару на сайті та на упаковці товару.
Для здійснення гарантійного обслуговування/заміни необхідні:
• документ, що підтверджує покупку (товарна накладна/товарний чек або назвати номер замовлення);
• повна комплектація товару (упаковка, сам товар. Якщо товар комплектується додатковими деталями, то обов'язково також наявність цих компонентів).
УВАГА! Усі витрати, що стосуються гарантійного обміну або повернення товару, лягають на ПОКУПЦЯ: упаковка, транспортні витрати в обидві сторони.
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Biom |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 20 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип освещения | Светодиодное панно |
- Цена: 314 ₴
